Yaşam

Ömer Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Ömer 6. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Star TV’nin yeni dizisi Ömer kısa sürede büyük bir izleyici kitlesi kazandı. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Merve Dizdar’ın yer aldığı dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topluyor. Son 5. bölümüyle ekranlara gelen dizi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle kısa bir süre ara verdi. Dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Ömer dizisi 6. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Star TV’nin OGM Pictures imzalı Ömer dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle izlendi. Derin konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi her pazartesi izleyici ile buluşuyor.

Son 5. bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Ömer 6. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Serinin son bölümünde; Ömer, Gamze için bir çıkış yolu bulamaz. Bu nedenle Süreyya ile evlenmeye karar verir ve ilk adımı atar.

Gamze ve Ömer duygularını bastırmaya çalışsalar da birbirlerine karşı koyamazlar. Birbirlerine olan sevgilerini göstermenin bir yolunu bulurlar.

Ademoğlu Ailesi, Ömer’in evlenme kararı almasıyla her şeyin yolunda olduğunu düşünürken Nisa’nın evinden gelen bir telefonla her şey değişir.

Süreyya ve Ömer’i yan yana görünce içi yanan Gamze, eski bir arkadaşıyla konuşmak ister. Ömer’den ne kadar kaçmaya çalışsa da bütün yollar ona çıkıyor.

Serinin yeni bölümünde; Gamze duygularından kaçmaya çalışsa da Ömer’le yeniden yakınlaşır. Tahir ikisini görür ve evde olay çıkarır.

Tahir, Reşat ve tüm aile Ömer’in karşısına çıkarken, Gamze gece geç saatlerde eve gelince ailesi ona baskı yapar.

Tahir, Gamze ve Ömer’in arasına girerek birbirinden uzaklaşmaya çalışır. Gamze, Ömer’e onu unutamayacağını söyleyince her şey değişir.

Ömer Dizisi 6. Bölüm 1. Fragman | Ömer seni unutamadım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu